Türk Telekom, 1 Ocak'tan itibaren Türkiye'nin dört bir yanını limitsiz internetle buluşturmaya hazırlanıyor. Limitsiz internet uygulamasından müşterilerin büyük avantaj sağlayacağını belirten Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, uygulama çerçevesinde hem mevcut hem de yeni müşterilere avantajlı fırsatlar sunacaklarını söyledi. Uygulama sayesinde kullanımı ve internet penetrasyonunu artıracaklarını anlatan Dursun, şöyle devam etti: "1 Ocak'ta uyandığımızda Türk Telekom ile Türkiye'nin dörtbir yanı sınırsız internete geçecek. Yeni müşterilerimize, ayda sadece 59.90 liradan başlayan giriş fiyatlarıyla limitsiz paket seçenekleri sunacağız. Yeni müşterilerimiz farklı hız seçeneklerine sahip limitsiz paketlerimizden dilediklerini seçebilecekler. Mevcut müşterilerimizi de ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirmiş olacağız. Yeni uygulama ile birlikte Türkiye'nin dört bir yanında hizmet verdiğimiz milyonlarca sabit internet abonemizin internet deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Tüm bu avantajlar sayesinde müşterilerimize daha hızlı ve kapsamlı bir internet erişimi sağlamış olacağız." Dursun, Türk Telekom'la Türkiye'de internet penetrasyonunun yüzde 53'ü aştığını belirtti.

10 YILIN EN YÜKSEĞİ
Faaliyetleri hakkında da bilgi veren Hakan Dursun, Türk Telekom'un 178 yıldır Türkiye'nin hizmetinde olduğunu, 33 binden fazla çalışanıyla entegre bir operatör olarak toplam 44.7 milyon müşteriye sahip büyük bir aile olduğunu belirtti. Türk Telekom'un yılın ilk 9 ayında 15 milyar liranın üzerinde gelir sağlayarak son 10 yılın en yüksek gelir artış oranını elde ettiğini kaydeden Hakan Dursun, 2005'ten bu yana ülke hazinesine sağladığı 85.8 milyar lira katkı ile Türkiye için çok önemli bir değer olduğunu ifade etti.

33.2 MİLYAR LİRALIK YATIRIM YAPTI
İNTERNETIN yaygınlaşmasının en büyük önceliklerinden olduğunu, bu amaçla 2005'teki özelleştirmeden bu yana 33.2 milyar lira yatırım yaptıklarını kaydeden Hakan Dursun, teknoloji ve altyapı yatırımlarına son hız devam ettiklerini söyledi. Dursun, akıllı şehirlerin oluşmasına büyük katkı verdiklerini belirtti.