Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı (CRM) uygulamasına herhangi bir lisans bedeli ödemeden sahip olma olanağı sağlayan Vtiger CRM Türkiye pazarına güçlü girdi. Dünyada 10.000 büyük işletmenin istediği her dilde kullandığı Vtiger CRM,  vtigerturkiye.com ekibi ile deneyimini ve kullanıcı sayısını Türkiye'deki işletmelerin hizmetine sunuyor. 
Tüm dünyada kullanılması ve açık kaynak kodlu olması sayesinde Vtiger CRM üretici firmanın talepleri ile değil,  global ihtiyaçlar çerçevesinde gelişiyor. Ayrıca Google, Exchance, Zopim, Outlook, Asterisk ve daha bir çok uygulamanın entegrasyonu çok uzun zamandır Vtiger CRM içerisinde mevcut.
vtigerturkiye.com ekibi ise hem kurulum hem de implementasyon ve süreç yönetimi konusunda deneyimli IT profesyonellerden oluşuyor. Vtiger’ın Türkiye kanalını oluşturan ekip bugüne kadar bir çok başarılı projeye imza atmış durumda. TurAssist, KAVİ Internationonal, EMPATİQ, Jeanneau Türkiye servisi, Kumkaya Makina da gibi kurumların talepleri Vtiger ile başarı ile çözümlenmiş durumda.
Öte yandan aynı zamanda müşteri hizmeti verdiği Empatiq İletişim ile çözüm ortaklığına da giren vtigerturkiye.com ekibi, Calipera markası ile sunulan IP tabanlı santral yazılımı ile Vtiger entegrasyonunu sağlayarak tüm telefon kayıtlarının vtiger'a aktarılabilmesi ile  müşterilerine çok daha geniş olanaklar sunuyor.