Apple'ın sonbaharda tanıtılması beklenen iPhone 14'lerde çentikli ekran yerine delikli bir ekranla tüketicinin karşısına geleceği iddia edildi.

WebTekno'da yer alan habere göre, bağımsız geliştirici Jeff Grossman, Twitter hesabından paylaştığı bir görüntü ile iPhone 14'ün nasıl görünebileceğini gözler önüne serdi. Özel bir duvar kağıdı aracılığıyla dikkat çeken bir işe imza atan Grossman, belki de iPhone 14'le daha şimdiden tanışmamızı sağladı. Peki geliştiricinin iddiası gerçek olursa, iPhone 14 nasıl görünecek?

İPHONE 14'ÜN TASARIMI BÖYLE OLABİLİR

iPhone 14 ile tanışmamıza hala uzun bir süre var. Ancak bu geliştiricinin paylaştığı görsel gerçek olursa, kullanıcılara oldukça büyük bir ekran alanının sunulabileceğini kesin olarak söyleyebiliriz. Tüketicilerin böylesi bir tasarımı benimseyip benimseyemeyeceklerini ise zamanla göreceğiz.

Bu arada; Jeff Grossman, hazırladığı duvar kağıdını tüm takipçileriyle paylaştı. Bu duvar kağıdını indirip nispeten yeni bir iPhone'da kullanmaya çalışırsanız, iPhone 14'ün nasıl görünebileceğine dair daha somut bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bu deneyimi yaşamak ise oldukça basit. Hemen alt kısımda yer alan duvar kağıdını indirin ve iPhone'unuzda kilitli ekran arka planı olarak ayarlayın. Bunu yaparken görüntüyü ters çevirin. Ekran kilidini açmadan telefonu ters çevirip görüntüye bakın. Karşınızda, iPhone 14'ün muhtemel tasarımını görüyor olacaksınız...

İŞTE İPHONE 14 İÇİN TASARLANAN DUVAR KAĞIDI

iOS 15.2 ile iPhone’a önemli bir özellik geliyor!