Yıldönümleri ilişki yaşayan iki insanı da içine aldığı için doğum günleri ya da diğer özel günlerden biraz daha farklı bir konumda. Sonuçta bu romantik gün, yalnızca size ve sevgilinize ait. Bu yüzden de yıldönümü hediyeleri seçerken ekstra özen göstermek gerekiyor. 

Sevgilinize ya da eşinize yıldönümü sebebiyle hediye alırken pahalı seçimler yapmak zorunda değilsiniz. 3 senedir hediye sektöründe hizmet veren Muhiku’da gayet uygun fiyatlı ve sevgilinizin yüreğine dokunan yıldönümü hediyeleri bulabilirsiniz. 

Peki, ideal yıldönümü hediyesi nasıl seçilir?

Yıldönümü hediyesi seçerken mümkünse tanışmanıza dair izler taşıyan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Eğer ona daha ilk günlerinizde iltifat ederken saçlarının güzelliğine vurgu yaptıysanız kutunun içerisine ahşap bir tarak koyabilirsiniz. İlk buluşmanızda güzel bir Türk kahvesi içtiyseniz kutunuza Türk kahvesi fincanları ve lezzetli bir Türk kahvesi ilave edebilirsiniz. 

Hediye kutusu hazırlarken yalnızca geçmişten değil hayallerinizden de ilham alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz bir ülke varsa o ülkeye ait bir lezzet ekleyebilirsiniz. Örneğin birlikte Belçika’yı görmek istiyorsanız Belçika çikolatası, Kenya’da safari yapmak istiyorsanız Kenya kahvesi ekleyerek kutunuzu hazırlayabilirsiniz. 

Hediye kutuları size pek çok ürünü aynı anda sunma imkanı verdiği için karşınızdaki kişiye farklı duygular yaşatacaktır. Eğer siz de sevgilinize ya da eşinize her zamankinden farklı, romantik ama klişe olmayan bir sürpriz yapmak istiyorsanız Muhiku’nun özenle tasarladığı hediye kutularını değerlendirebilirsiniz. 

Sitenin sunduğu diğer bir seçenek ise Kendi Kutunu Yap sayfası. Bu sayfa sayesinde sevdiklerinizin kişilik özelliklerine, zevklerine ve ilgi alanlarına göre farklı kutular tasarlayabilirsiniz. Sonuçta sevgilinizi en iyi siz tanırsınız. Onun için en güzel hediye de sizin kendi ellerinizle hazırladığınız bir konsept kutu olacaktır. 

Yıldönümü hediyesinin romantik olması beklenir fakat yine de rahatsız edici derecede her şeyin kırmızı, güllü ya da kalpli olması gerekmez. İçeriği dolu dolu, sevgilinizin işine yaracak ürünlerin olduğu bir kutuya romantik sözlerinizin yer aldığı bir hediye notu koyarak işlevsellik ve romantizmi aynı anda yakalayabilirsiniz. 

İLGİNÇ HEDİYELERLE SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZLER YAPIN!

Sosyal medyada özellikle de Instagram, Pinterest, TikTok gibi mecraların yükselişiyle birlikte hepimiz farklı ve ilgincin peşine düşmeye başladık. Artık annelerimiz bile yaptıkları yemekleri internette gördükleri farklı sunum şekillerinden ilham alarak önümüze koymaya başladı. 

Durum böyle olunca hediyeleşmek de artık eskiden olduğu akışında devam edemiyor. Artık gördüklerimizi çok daha kolay bir şekilde “utanç verici”, “klişe”, “sıkıcı” olarak yaftalıyoruz. Bu da üzerimizde hem bir stres yaratıyor hem de bizi konfor alanımızdan çıkmaya zorluyor.

Muhiku ise bu zorlu gözüken süreci en keyifli şekilde atlatmamız için hazırladığı setlerle anlamlı ve ilginç hediyeler sunuyor. Yani ilgi çekici, farklı, heyecan uyandırıcı bir hediye vermek istediğinizde size en güzel seçenekleri sunuyor. Peki, ilginç hediyeler arasında neler var?

Özellikle sıklıkla hediyeleştiğimiz aile üyelerimize, sevgilimize, yakın arkadaşlarımıza bir noktadan sonra yenilikçi sürprizler yapmak pek kolay olmuyor. Birbirini tekrar eden ürünlerle üzerine düşünülmemiş gibi gözüken ruhsuz hediyeler almak zorunda kalabiliyoruz. Bir taraf bu ruhsuz döngüye girdiğinde karşı taraf da bir sonraki hediye alışverişinde eski tutkusunu kaybetmiş oluyor. 

Bu döngüyü kırmak ve hediyeleşmenin gerçek coşkusunun tadını almak için sevdiklerimizin hayatında iz bırakacak seçimler yapmamız gerekiyor. Bunu başarmak için çok keyifli hediye kutuları tasarlayan Muhiku’da; kahve severler için hem 3. nesil filtre kahvelerin hem de klasik Türk kahvesinin yer verildiği gurme tadım setleri, bitki çaylarıyla hafiflemek isteyenler için sağlıklı atıştırmalıklarla süslenen fit hediye kutuları, hayatında daima deneyimlere öncelik verenler için kendin yap projeleri ve kitaplar içeren kutular bulunuyor. 

Tabii ki Muhiku’nun büyülü hediye dünyasındaki seçenekler yukarıda saydıklarımızla sınırlı değil. Satışlarını online olarak gerçekleştiren internet sitesinde, çevrenizdeki herkesi mutlu etmenizi sağlayacak pek çok farklı konseptte hediye kutusu mevcut.

MUHİKU HEDİYE DÜNYASINA FARKLI BİR SOLUK GETİRİYOR

Son güne bıraktığınız hediye alışverişleri artık size ve en önemlisi de sevdiklerinize keyif vermiyorsa farklı seçenekleri değerlendirmenizin zamanı gelmiş demektir. Muhiku, hediye sektöründe senelerdir özenle çalışan bir şirket olarak müşterilerle sürekli dirsek temasında. Bu da konseptlerini doğru kurgulayabilmelerini ve sitede ilgi çekici, farklı, anlamlı ürünleri sergileyebilmelerini sağlıyor. 

İki genç girişimci tarafından kurulan şirket çok önemli bir amaca hizmet etmeye çalıştığı için çokça takdir topluyor: İnsanların daha mutlu olmasını sağlamak. Bu misyon kulağa zor gibi gelse de aslında hepimiz sevildiğimizi hissetmekten ve farklı şeyler denemekten keyif alıyoruz. Muhiku da basitçe bu iki hissi en iyi şekilde yansıtacak kutular tasarlıyor.

Karşınızdaki kişiye hediyesini açtığı an bolca heyecan, coşku ve mutluluk armağan etmek istiyorsanız Muhiku size aradığınızı fazlasıyla verecek içerikler üretiyor. Üstelik piyasadaki hediyeler arasında oldukça uygun fiyatlara sahip olduğu için bütçenizi de zorlamayacak. Uygun fiyatlı, üzerine düşünülmüş hediye kutuları aynı zamanda İstanbul içinde hafta içleri aynı gün ücretsiz teslim ediliyor. Belirli bir tutarın üzerine çıktığınızda İstanbul dışı gönderimlerde de kargo ücreti alınmıyor. 

Ziyaret etmek için: https://muhiku.com/