Twitter'da 'mavi tik' dönemine geçildi. Şirket, ABD’de aylık 8 dolar ücret karşılığında yeni Twitter Blue’yu resmen kullanıma sundu. Twitter Blue Türkiye fiyatı da netlik kazandı.

APP STORE'DA GÖRÜLDÜ

Twitter Blue; ilk olarak App Store'da görüldüğü üzere Avustralya, Birleşik Krallık, Yeni Zelanda, ABD ve Kanada olmak üzere yalnızca belli ülkelerde çıkmıştı.

"TWİTTER'DA MAVİ TİK HESAPLARI ÖNE ÇIKACAK"

Söz konusu rakamın ülkeden ülkeye değişebileceğini belirten Musk, ayda 8 dolar ödeyen kişilerin, birçok alanda platformda öne çıkacağını, daha uzun video ve ses paylaşabileceğini ve yarı oranda reklam göreceğini aktardı.

YURT DIŞI ÜCRETİ NETLEŞMİŞTİ

ABD, Yeni Zelenda, Kanada ve Avustralya'da aktif olan Twitter Blue üyelik ücreti 8 dolar olarak açıklanmıştı. Aynı zamanda Twitter Blue özellikleri ile kullanıcıya birçok imkan sağlanacak. Musk, "Bu yöntemle içerik üreticilerini ödüllendirmesi için Twitter'a bir gelir kapısı açılacak." şeklinde bir açıklama yapmıştı.

TWİTTER MAVİ TİK ÜCRETİ TÜRKİYE İÇİN BELLİ OLDU

Elon Musk, konuyla ilgili daha önce 8 dolar olan bu ücretin her ülkenin alım gücüne göre değişeceğini bildirmişti. Gelen son bilgilere göre Twitter Blue Türkiye abonelik ücreti 109 TL oldu.

Twitter çalışanları ofise dönüyor

 

Twitter kullanıcılarına ''Resmi'' etiketi için yeni şartlar geliyor

 

Twitter: Kullanıcı sayısı en yüksek seviyede