Pixel Watch, cihazın dahili yapısı yavaş yavaş çözüldüğü için hücresel bağlantı da sunacak. Bu hafta Pixel Watch’ın ilk uygulamalı resimleri ve yalnızca belirli pazarlarda satışa sunulacağına dair ipucu görüldü.

Pixel Watch’ın fiyat aralığının da 300 ila 400 dolar arasında olduğu tahmin ediliyor. Akıllı giyilebilir cihazın üç farklı çeşidi de tespit edildi. Pixel Watch’ın beklenen pil ömrü henüz belirlenmemiş olsa da, cihaz için 24 saat ile 40 saat arasında güç bekleyebiliriz. Pil kapasitesi açısından bazı yakın modeller Galaxy Watch 4, Fossil Gen 6 ve Skagen Falster Gen 6’dır.

Pixel Watch’ın yeni WearOS’u, önceki işletim sistemi modellerinden daha fazla optimizasyon sağlayabilir. Bu, daha iyi pil performansı anlamına gelebilir. Pixel Watch’ın şarj potansiyeli şu anda hala bilinmiyor ve bu da önemli bir ölçüm. Pixel Watch hakkında söylenti fabrikalarında hala öne çıkan birkaç ayrıntı daha var. Pixel Watch’ın etrafındaki sızıntıların artması cihazın yakın bir zamanda lansmanın yapılacağını işaret ederken, cihazın özellik ayrıntıları hala eksik.

Hindistan, Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin kural ihlali725 milyon dolarına el koydu

 

Apple, büyük tedarik sorunları bekliyor

WhatsApp Web'de erişim sorunu